هتل دیپلمات

Diplomat Hotel

ما در تمام دنیا با هم دوست هستیم

هتل دیپلمات طبق استانداردهای روز دنیا و تلفیقی از معماری اصیل ایرانی و مدرن و ایجاد فضایی گرم و صمیمی در خدمت میهمانان و زائرین امام رضا (ع) می باشد.

این هتل دارای 60 واحد اتاق با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات مانند EMS,BMS,IPTV و مجموعه آبی و همچنین بزرگترین کیترینگ شرق ایران و دارای گواهینامه های کیفیت خدمات و حلال با بکارگیری از مجرب ترین پرسنل هتلداری در بهترین موقعیت نسبت به بارگاه ملکوتی ثامن الحجج (ع) پذیرای حضور گرم میهمانان می باشد.

هتل دیپلمات اولین ارائه کننده خدمات ALL در ایران میباشد.

پیام مدیریت

به نام یزدان پاک


حضور گرم شما در قاب امن و آرام دل ما

ما در هتل دیپلمات سنت مهمان نوازی و مدرنیته را در هم آمیخته ایم تا با ایجاد فضایی گرم ، صمیمی و متمایز، حس اقامت و راحتیِ در خانه بودن را به شما هدیه کنیم.

ما با بهره گیری از بهترین و کاملترین تجهیزات ، قدم در راه میزبانی از شما بزرگواران برداشته ایم و در این راستا صمیمانه دستان گرم شما را می فشاریم.

ما در طراحی و چیدمان هتل ، همراه با مجلل ترین و نفیس ترین و شایسته ترین تجهیزات و فضاها سعی در ایجاد آرامش و امنیت میهمانان گرامی را داشته ایم.

در راستای رسیدن به اهدافمان و خدمت به شما مهمانان گرانقدر با بهره گیری از کارکنان یکدست و یکدل و مجرب سعی بر آن داشته ایم تا در یاد و خاطرتان ماندگار بمانیم.

منتظر حضور گرم و سبزتان در هتل دیپلمات در حریم بارگاه ملکوتی امام هشتم هستیم.


مدیرهتل

حسین عابدین زاده

گواهینامه

شرکت نگین رٌز خراسان مشهد

هلدینگ شرکت نگین رٌز خراسان در تاریخ 1385/08/09 به شماره شناسه ملی 10380431097 و شماره ثبت 27720 تاسیس گردید.

Diplomat Hotel